Spektakl muzyczny „Drzwi“ – poruszającą opowieść o problemach młodych ludzi pukających do drzwi kariery – będzie można zobaczyć w niedzielę 29 stycznia o godz. 17 w Służewskim Domu Kultury przy ul. Bacha 15.

W spektaklu „Drzwi” występują Decybele w składzie: Gabriela Belka, Kaja Hajduk, Jagoda Janeczko, Angelika Kielak, Julia Kozal, Ewelina Matras, Aleksandra Mencel, Aleksandra Michalska, Sara Naccach, Maria Pawłowska, Justyna Pląder, Janina Repeka, Aleksandra Rosiak, Magdalena Rossowska, Urszula Rossowska, Olga Siegoczyńska.

O zespole DECYBELE:

„Sztuka Drzwi nie jest produkcją wyłącznie rozrywkową, autorzy spektaklu zadbali o zawarcie w niej głębszego przesłania. Zwrócili uwagę na powszechne uzależnienie młodych ludzi od Internetu, portali społecznościach, przykładania przesadnej wagi do własnego wyglądu.[…] Spektakl dotyka problemów współczesnych nastolatków – rozbudzonych ambicji, potrzeby powszechnej akceptacji, pojawiają się w nim też wątki wyborów moralnych – znaczenia przyjaźni czy odpowiedzialności za swoje czyny. Historia przedstawiona w musicalu opowiada o eliminacjach do jednego z telewizyjnych programów muzycznych.[…] Jednak to co najważniejsze w musicalu to muzyka, taniec i śpiew. W „Drzwiach” wszystkie te elementy są na bardzo wysokim poziomie. Wpadająca w ucho muzyka autorstwa Agnieszki Piotrowskiej-Hajduk i Piotra Hajduka, dopracowane i energetyczne układy choreograficzne oraz pięknie wykonywane piosenki. Ponadto mądre, ale jednocześnie nie wpadające w mentorski ton i prawdziwie brzmiące w ustach młodych wykonawców teksty. Przedstawienie ma potencjał na wypromowanie prawdziwych muzycznych hitów[…] Spektakl jest poruszający, ma wartką akcję i aktualną fabułę, Odniosłem wrażenie, że nie tylko mnie ale i pozostałym widzom niepostrzeżenie upłynęło, przerywane jedynie oklaskami, 45 minut spędzone na Sali widowiskowej SDK.” MiL.

Bilet kosztuje 13 zł. Rezerwacje dla grup zorganizowanych: 605 033-635, j.zielinski@sdk.waw.pl.