Ogólnopolski Program Siostrzanego Wsparcia. Rusza rekrutacja. Mat. prasowy
Ogólnopolski Program Siostrzanego Wsparcia. Rusza rekrutacja. Mat. prasowy

Ruszyła rekrutacja do Ogólnopolskiego Programu Siostrzanego Wsparcia „MAMY czas na zdrowie” skierowanego do liderek grup kobiecych.

Także tych działających bardzo lokalnie.

Dla uczestniczek przygotowano warsztaty i spotkania online z wyjątkowymi ekspertami, a także unikalne materiały edukacyjne, którymi będą mogły się dzielić w swoich społecznościach. Kobiety biorące udział w Programie zdobędą umiejętności z zakresu właściwego komunikowania swoich potrzeb, odpuszczania oraz dbania o równy podział obowiązków w swoim najbliższym otoczeniu.

Program to część kampanii społecznej „MAMY czas na zdrowie”.

Jej głównym celem jest poprawa sytuacji pracujących mam w Polsce. Badania pokazują, że 60% pracujących mam kontynuuje wykonywanie obowiązków domowych mimo przeziębienia lub grypy. Część kobiet działa tak z przeświadczenia, że nikt inny nie zrobi tego tak dobrze jak one same, ale aż od co trzeciej pracującej zawodowo mamy to rodzina niezmiennie oczekuje wykonywania obowiązków domowych mimo jej choroby.

Ogólnopolski Program Siostrzanego Wsparcia „MAMY czas na zdrowie” pomoże pracującym matkom nabrać pewności siebie, ale też zrozumieć, jak ważną rolę w trakcie leczenia przeziębienia i grypy pełni odpoczynek, a także nauczy je odpuszczania i mówienia o swoich potrzebach.

Aby dołączyć do Ogólnopolskiego Programu Siostrzanego Wsparcia „MAMY czas na zdrowie”, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
www.mamyczasnazdrowie.pl 

Aby dołączyć do Ogólnopolskiego Programu Siostrzanego Wsparcia „MAMY czas na zdrowie”, wystarczy wypełnić formularz:

  • Zgłoszenia: [LINK]